ЮЛІЯ
Йога - інструктор
Місто
Досвід роботи
Діяльність
Одеса
6 років
Викладання йоги

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
Онлайн заняття
ПРИВІТ!
Я Юлія та я проживаю у місці , яке є перлиною держави, Одеса. Моє освітнє фундамент: Вища освіта в галузі філології та 6-місячний курс для викладачів Айенгар йоги в ЙогаДомі. Мене можливо описати трьома словами - рухлива, турботлива та завжди усвідомлена у своїх діях.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Особисто я пройшла через різні виклики, такі як випадіння волосся, зайва вага та проблемна шкіра, тому можу зрозуміти ваші потреби та запити. Моя мета - допомогти вам виявити ваш потенціал та досягнути найкращого стану тіла та розуму, а мій досвід та знання допоможуть вам перетворити ваші амбіції на реальні результати.Нехай ця консультація стане першим кроком на вашому шляху до здоров'я та гармонії. Після консультації я надаю зворотній звʼязок, щоб ви могли відстежувати свій прогрес.


ПІДХІД
Моя експертність та підхід до занять йогою та рухами зроблять ваш шлях до здорового тіла та гармонії неймовірно захоплюючим.
СТРУКТУРА ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ
Тренування завжди починаю з розмови про тіло/ самопочуття людини в дану мить - хвилинка усвідомленості, налаштування на роботу з тілом, дихальні вправи, основна частина тренування та в завершенні також усвідомлення «як я зараз, які відчуття в тілі» та невелика шавасана.
Звичайно, все залежить від запиту учня.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
Офлайн заняття (Одеса)
800 грн.
1000 грн.