ТЕТЯНА
Лікар - дієтолог,косметолог
Місто
Освіта
Досвід роботи
Послуги
Батумі
Медична освіта
9 років

Консультациії та плани харчування
Онлайн консультація ( 90хв. )
ПРИВІТ!
1 Мене звати Тетяна Малашенко, мені 50 років, живу в прекрасному місті Одеса.
Я - дипломований дієтолог і косметолог із вищою медикофармацевтичною освітою. Скільки себе пам'ятаю, завжди хотіла допомогти людям стати здоровішими і красивішими.
Ще будучи школяркою, готувала на кухні креми, мріючи стати косметологом і створити той самий крем Азазелло????. У ті роки це було не престижно, тому моя перша освіта - технічна, але я не шкодую, оскільки в цьому університеті я зустріла мого коханого чоловіка. Через деякий час я все одно прийшла до професії косметолога, закінчивши НФАУ, а потім і до професії дієтолога. Тепер я на своєму місці і щаслива, що допомагаю людям стати здоровішими й енергійнішими, щиро радію досягненням моїх пацієнтів і проходжу разом із ними цей шлях.
❤Ви мене надихаєте, а я своєю чергою мотивую, спрямовую і допомагаю вам знайти в собі та розкрити свій потенціал і бажання стати здоровішими та енергійнішими. За 15 років роботи я допомогла багатьом дівчатам скорегувати вагу, поліпшити стан шкіри, вирішити проблеми з волоссям.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
  • 1. Я надсилаю анкету для заповнення, яка містить запитання про стан вашого здоров'я.
  • 2. Рекомендую підготувати на консультацію результати аналізів, які ви здавали не більше ніж 3-6 місяців тому:
✔️️ аналіз крові розгорнутий
✔️️ аналіз на глюкозу
✔️️ ліпідограма
✔️️ аналіз крові на тиреотропний гормон ТТГ
Консультація у WhatsApp, Viber або Skype триває 90 хвилин. Ви детально розповідаєте мені про свої проблеми, я ставлю навідні запитання, ми ставимо мету і приступаємо.
ПІДХІД
Не ліки, а їжа може бути головним інструментом здоров'я.
Я вчу своїх пацієнтів харчуватися смачно, корисно, без дієт і голодувань, при цьому ставати стрункішими з кожним днем і покращувати своє здоров'я.
У результаті кожен знаходить гармонію з собою, з власним тілом. Наше тіло унікальне і прекрасне, і заслуговує на те, щоб його любили і оберігали.
Я складаю точне меню, розраховане індивідуально і залежно від фізичного навантаження, стану здоров'я і смакових уподобань.
У результаті індивідуального дієтологічного супроводу мої пацієнти вчаться самостійно планувати свій раціон харчування й отримують чіткі рекомендації щодо догляду за шкірою обличчя, тіла, підбору вітамінів і підтримання або збільшення досягнутого результату.

СТРУКТУРА КОНСУЛЬТАЦІЇ
Я детально озвучую алгоритм нашої спільної роботи. З огляду на ваші захворювання, показники крові, стан гормональної системи і шлунково-кишкового тракту, алергічні прояви і харчові непереносимості, я складаю для Вас індивідуальний план корекції ваги або поліпшення стану здоров'я з точним меню, рецептами та рекомендаціями щодо харчування і прийому вітамінів, якщо це необхідно.ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
1200 грн.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ