ОЛЕКСІЙ
Фітнес тренер,дієтолог
Місто
Освіта
Досвід роботи
Діяльність
Цюрих
Дві вищі освіти

20 років

Відео тренування та онлайн ведення

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
ПРИВІТ!
Мене звати Олексій. Народився в Україні, а зараз проживаю в Швейцарії, і час від часу перебуваю в Франції та Німеччині. Моє життя об'єднало дві важливі професії: управлінця з економічною освітою та тренера з фізичної підготовки для професійних спортсменів. Моя експертиза охоплює також спортивну андрологію, нутриціологію, фітнес і діетологію (здобута в коледжі імені Вейдера). Мій досвід у спорті триває 32 роки, а тренерський і діетологічний досвід - 15 років. Я маю звання Майстра спорту міжнародного класу у вільній боротьбі і є віце-президентом Харківської обласної національної федерації бодібілдингу та фітнесу України (IFBB).


КОНСУЛЬТАЦІЯ
Моя консультація передбачає комплексний підхід. Незалежно від її спрямованості, чи то складання тренувань, чи то корекція харчування, чи то корекція способу життя, чи то відновлення після гормонозамісної терапії, чи то відновлення й поліпшення здоров'я, чи то повне ведення за всіма цими напрямами одночасно, я підходжу з боку збереження та покращення фізичного, емоційного здоров'я, розуміючи мету й завдання, поставлене клієнтом.
Завдяки величезному досвіду та обсягу знань, вибудовую шлях, в якому закладена послідовність етапів для досягнення і збереження результатів.
ПІДХІД
Мій підхід включає в себе роботу як персонального тренера, реабілітолога, кінезіолога, діетолога, нутриціолога, андролога та біохакера. Мої послуги охоплюють широкий спектр потреб клієнтів.Я спрямований на збереження та покращення вашого фізичного та емоційного здоров'я. Я створюю індивідуальні програми, враховуючи ваші потреби, циркадні ритми та оптимізуючи якість життя.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
Програмама тренувань (Протягом місяця)
8400 грн.
8400 грн.
Програмама харчування (Протягом місяця)