НАДІЯ
Викладач стрейчінгу
Місто
Досягнення
Досвід роботи
Діяльність
Відень

КМС з художньої та естетичної гімнастики
Чемпіонка Европи з естетичної гімнастики

7 років

Курс зі стрейчингу та жіночності

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
ПРИВІТ!
Мене звати Надія. Походжу з міста Одеси, Україна, а зараз мешкаю у Відні, Австрія. Моя основна характеристика – працьовитість, амбіційність та самокритичність. Я професійний тренер та спортсмен з багатьма досягненнями. Наприклад, кандидатка в майстри спорту з художньої та естетичної гімнастики і також тиутлована дівчина чемпіонки Європи з естетичної гімнастики. Також маю тренерський досвід налічує 3 роки роботи як приватний викладач для гімнасток в Україні і 1 рік досвіду тренерки з розтяжки в Австрії.


КОНСУЛЬТАЦІЯ
У моїй консультації основний акцент робиться на комплексній роботі над мобільністю всього тіла та розвитку психічного здоров'я. Моя програма триватиме 14 днів і включає 8 комплексних тренувань з розтяжки для всього тіла, а також 6 тренувань для розвитку ментального здоров'я.ПІДХІД
Мій підхід до роботи базуються на моєму довголітньому досвіді у гімнастиці та фітнесі. Я знайомлюсь з кожним клієнтом, будю з ним близьки стосунки та довіру. Аналізую всі його навички та роблю його життя краще, як ніколи до цього!
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ