КСЕНІЯ
Лікар - ендокринолог
Місто
Освіта
Досвід роботи
Діяльність
Харків
Вища медична освіта

8 років

Консультації та програми харчування

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
Онлайн консультація
ПРИВІТ!
Мене звуть Ксенія, і я проживаю та працюю в Харкові. Моя освіта включає вищу медичну освіту з фаху терапії та ендокринології, отриману в Харківському національному медичному університеті, а також післядипломну освіту в Харківській медичній академії за спеціалізацією терапія та ендокринологія.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Я маю більше п'яти років досвіду роботи лікарем-ендокринологом в клініці міста Харків. Я завжди онлайн і готова відповісти на ваші запити швидко та ефективно. Мій підхід полягає в тому, щоб надати вам повну та зрозумілу інформацію щодо вашого стану з врахуванням вашого медичного досвіду та особистих потреб. На консультації ми обговоримо ваші медичні запити, план обстеження, та визначимо оптимальний шлях лікування. Моя мета - забезпечити вам не лише професійну допомогу, але й зрозуміти ваші потреби та побажання.
ПІДХІД
Моя фахова кар'єра і методика консультування базуються на особистому підході до кожного клієнта з урахуванням їхніх потреб і особливостей. Моя мета - забезпечити пацієнтам не лише якісну медичну допомогу, але й розуміння їхніх потреб і надати вичерпну інформацію, яка відповідає їхнім запитам.
Я маю здатність знаходити спільну мову з пацієнтами, навіть коли йдеться про складну наукову інформацію, і можу передавати її зрозуміло та доступно. Відчуття зручності і розуміння важливі для ефективної комунікації.
СТРУКТУРА КОНСУЛЬТАЦІЇ
На первинній консультації відбувається знайомство, збір анамнезу життя, скарг та кінцевих цілей. Прописую план обстеження.
На повторній консультації - розшифровка аналізів/ обстежень та пропис всіх необхідних рекомендацій. При необхідності скидаю пацієнтам додаткову інформацію- гайди, опитувальники, приклади тарілок харчування. Залишаюсь на звʼязку на весь час лікування.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
1200 грн.