ГАННА
ПСИХОЛОГ
Місто
Освіта
Досвід роботи
Послуги
Дніпро
Медична та психологічна освіта
7 років

Психологічні консультації
Онлайн консультація ( 60 - 90хв. )
ПРИВІТ!
Я маю медичну та психологічну освіту, та вже 16 років працюю в медицині. Психологією я займаюсь вже 3 роки. Моя спеціалізація - це методи CBT та DBT, з якими я працюю з клієнтами, що мають проблеми в стосунках та розлади харчової поведінки.
Одним із найбільших досягнень у моїй роботі є історія чоловіка, який втратив 62 кг за вісім місяців, вийшов з токсичних відносин та почав насолоджуватися своїм життям.
Я вірю, що думки - це лише початок, і їх можна змінити. Але ще важливіше - це змінити свої дії, і саме це моя головна мета - допомогти клієнтам досягнути позитивних змін у своєму житті.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
У кожного з нас своя унікальна дорога, і кожен рухається у своєму темпі. Важливо, що консультації, які я надаю, є безоціночними та безпечними для клієнтів.
Мої консультації можуть бути як односесіонними, швидкою допомогою для того, що вас зараз турбує, так і програмами, розробленими індивідуально під кожного клієнта. Також у мене є групові консультації на різні теми, які формуються за запитами.
Головне - це цілі на майбутнє та дії для їх досягнення. Я завжди готовий(а) допомогти вам на цій дорозі до покращення вашого життя.

ПІДХІД
Я психолог і спеціалізуюся в методах когнітивно-поведінкової терапії (CBT) та діалектично-поведінкової терапії (DBT). Допомагаю людям з проблемами в стосунках та розладами харчової поведінки. Вірю, що змінити дії важливо. Готовий надати індивідуальні та групові консультації безкоштовно та в безпечному середовищі.
СТРУКТУРА КОНСУЛЬТАЦІЇ
  • визначення типу консультації:
  • Індивідуальна консультація
  • Групові консультації:
  • визначення цілей:
  • Розробка плану дій
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ
1500 грн.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМИ