Вітаю в твоєму особистому кабінетІ
тут ти знайдеш все для досягнення здорового тіла та духу!
Обери тренування для дому
Обери тренування для залу
Причини появи целюліту:
⁃ сидячий спосіб життя (застій лімфи)
⁃ Відсутність м'язової маси
⁃ Гормональні порушення
⁃ Незбалансоване харчування
⁃ Алкоголь, куріння
⁃ Носіння вузького одягу, високих підборів, що сприяє застою лімфи
⁃ Дефіцит альбуміну
⁃ Навіть стрес…

Як боротися з целюлітом:
⁃ наше завдання наростити більше м'язової маси тіла
⁃ Знизити носіння вузького одягу, підборів
⁃ Нормалізувати харчування/тренування та гормони
⁃ Зменшити/виключити вживання алкоголю та цигарок
А в боротьбі із застоєм лімфи вам можуть допомогти сл процедури:
Целюліт
ЩІТКИ І СКРАБ
Щітки та скраби використовують багато хто, щоб позбутися целюліту. Скрабування прибирає ороговілі частинки шкіри й активізує локальний кровообіг. Завдяки цьому рельєф розгладжується, поліпшується клітинне дихання і прискорюється регенерація. Як абразивні частинки скрабу можуть виступати сіль, цукор, мелена кава, висушені трави.
Масаж сухою щіткою - один з найдоступніших і найефективніших методів боротьби з целюлітом. Він стимулює лімфоток, видаляє ороговілий шар шкіри, активізує кровообіг, сприяє детоксикації. Рухи під час виконання масажу мають бути у напрямку від ніг і кистей рук до серця. Сама процедура триває 5-10 хвилин, після чого слід нанести олію або крем для тіла.

БАНКИ
Банки - хороший спосіб позбутися целюліту. Вакуумний масаж банками проводять як для лікування, так і для профілактики появи "апельсинової кірки". Його застосовують не тільки для вирівнювання рельєфу шкіри, а й для схуднення. Масаж банками виконує такі функції:
Сприяє прискоренню метаболізму;
Покращує кровообіг і транспортування поживних речовин;
Стимулює лімфоток;
Прискорює виведення продуктів розпаду, шлаків і токсинів;
Відновлює м'язовий тонус;
Підвищує пружність шкіри.
Такий масаж від целюліту може виконуватися з використанням скляних, силіконових або гумових банок. Крім того, застосовуються банки з насосом і магнітними насадками.
Обгортання:
Холодні - на проблемну ділянку наноситься маска з водоростями, багатими на мінерали, кальцій і йод. Біоактивні компоненти сприяють нормалізації водного балансу й активізації обміну речовин, очищають пори, насичують шкіру вітамінами й мінералами.
Гарячі - проводяться з використанням шоколадної маски. Тепло покращує проникнення корисних речовин у глибокі шари дерми. Процедура сприяє розкриттю й очищенню пор, активізації кровообігу, зменшенню набряклості та поліпшенню настрою.

ВІСКІ-СПОВИВАННЯ
Такий вид обгортань, як скроні сповивання зарекомендував себе в боротьбі з целюлітом. Суть методики заснована на принципах водолікування. На проблемні ділянки накладаються бинти, які просякнуті спеціальним розчином. Висока ефективність зумовлена різким перепадом температур під час процедури. Протягом перших 20 хвилин пацієнт відчуває холод, який активізує метаболізм і місцевий кровообіг. Наступні 20 хвилин - це почергове відчуття тепла і прохолоди, завдяки чому посилюється потовиділення, виводяться токсини і зайва волога. Процедура допомагає позбутися зайвої ваги, вирівняти рельєф шкіри та зменшити набряклість.