Вітаю!
Cаме час зробити підсумки навчання /
????
Висновки навчання
Із статей можна винести основні аспекти. Здорове збалансоване харчування має важливе значення для кожної людини. Ведення здорового способу життя допоможе зберегти своє здоров’я від будь-яких негативних порушень в майбутньому, а також попередити ряд хронічних захворювань.
Існує сім правил здорового способу харчування, які можуть стати в пригоді: (Ведення щоденника харчування, розподіл добового раціону, Не пропускаємо сніданок і не голодуємо увесь день, дотримання помірність в їжі, їжте повільно, не забувайте про воду, проста і свіжа їжа.)
У разі виникнення відчуття підвищеного голоду – треба організувати свій режим харчування. Тому, якщо у вас зараз є можливість нормально харчуватися – харчуйтеся. Це запорука здоров’я. Найкращим способом позбавлення від небажаної повноти є корекція харчової поведінки . Емоції відіграють велику роль в стосунках з їжою.
Любий друже,от і підійшло наше навчання до завершення, ти великий молодець ???? у тебе вже є велика база знань із харчування. Якщо використовувати ці знання на практиці, то стане легше налагоджувати відношення із їжею.
Пишаюся тобою, до нових зустрічей!